MISTRZOSTWA KOŁA W DYSCYPLINIE FEEDER 2022.

​W dniu 08.05.2022 r. na wodach stawu głównego Parku Miejskiego w Pruszkowie zostały rozegrane Mistrzostwa Koła w dyscyplinie feeder. 14 zawodników rywalizowało w dwóch 3-godzinnych turach w dwóch sektorach. Czterech zawodników uzyskało po trzy punkty sektorowe w związku z czym o kolejności na podium decydowała waga złowionych w obu turach ryb. Bezapelacyjnym zwycięzcą Mistrzostw okazał się kol. MARCIN CIEŚLAK, który złowił 5.600 g. ryb.

I Wicemistrzem Koła został kol. PIOTR LELENIAK ŁOWIĄC 3.240 g. ryb, zaś II Wicemistrzem kol. KAZIMIERZ LELENIAK z wynikiem 2.140 g.

Po raz kolejny tuż za podium uplasował się kol. TOMASZ SIKORSKI z 2.020 g. złowionych ryb. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i puchary a po zakończeniu Mistrzostw organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na posiłek.