ZAWODY O PUCHAR PROBOSZCZA PARAFII W KOMOROWIE

11 czerwca 21 zawodników pojawiło się na starcie 17 zawodów o Puchar Księdza Andrzeja Perdzyńskiego Proboszcza Parafii N.N.M.P w Komorowie. Zawodnicy wystartowali w czterech kategoriach: seniorów „50+”, seniorów, juniorów oraz „Open”. Czterogodzinnym zmaganiom towarzyszyła piękna pogoda a ryby jak to często bywa w Komorowie brały przyzwoicie.

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały wspaniałe puchary ufundowane przez ks. Proboszcza.

W kategorii „Open” zwyciężył z wynikiem 7.230 gr kol Krzysztof Opłocki.

W kategorii seniorów „50+” I miejsce wywalczył kol. Tomasz Pogorzelec – 3,90 kg ryb, II miejsce zajął kol. Edward Opłocki – 3,58 kg zaś III miejsce z wynikiem 3,57 kg zajął kol. Wiesław Malinowski.

W kategorii seniorów I miejsce wywalczył kol. Krzysztof Opłocki – 7,23 kg ryb, II miejsce po zażartej walce zajął kol. Tomasz Sikorski – 7,15 kg zaś III miejsce z wynikiem 6,48 kg zajął kol. Rafał Kurpiewski.

W kategorii juniorów wygrał kol. Jakub Rusek łowiąc 2,84 kg ryb, II miejsce kol. Maciej Królikowski – 1,37 kg a trzecie kol. Kuba Skobluk 1,31 kg.

Po zawodach organizator zaprosił wszystkich zawodników na przysmaki z grilla.