ZAWODY O PUCHAR KOMENDANTA S.M. W PRUSZKOWIE

Jednymi z najbardziej lubianych przez zawodników, są towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Pruszkowie. Świetna atmosfera, puchary, dyplomy, pamiątkowe książki, nagrody rzeczowe a na zakończenie doskonała grochówka i przysmaki z grilla, jak corocznie, tak i w tym roku, 10 czerwca towarzyszyły 22 zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach.

          

Również wędkarsko zawody należy zaliczyć do bardzo udanych.

Wśród seniorów najlepszym okazał się kol. Rafał Kurpiewski, który w czterogodzinnej turze złowił 4.6 kg ryb. Kolejne miejsca zajęli kol. Hubert Tykwiński 3,05 kg i kol. Jan Tobiasz 2.8 kg.

   

Wśród juniorów zwycięzcą został kol. Eryk Królikowski łowiąc 3,91 kg ryb, za nim uplasowali się kol. Maciek Królikowski 2.91 kg i kol. Maja Tykwińska 2,52 kg.

Największą rybę zawodów, 30 cm leszcza, złowił kol. Jan Tobiasz. Na podkreślenie zasługują również osiągnięcia juniorów kol. Mai Tykwińskiej z okoniem 24 cm i kol. Krzysztofa Parzyńskiego również z okoniem 27 cm.

Zarząd Koła pięknie dziękuje fundatorowi pucharów, nagród i poczęstunku Panu Włodzimierzowi Majchrzakowi, Komendantowi Straży Miejskiej w Pruszkowie i za Jego pośrednictwem wszystkim funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Pruszkowie, którzy na co dzień przyczyniają się do ochrony pruszkowskich wód i zachowania nad nimi porządku.